Obchodní zástupce FVE

Obchodní zástupce fotovoltaické elektrárny

Co vás čeká:

  • Prodej fotovoltaických instalací v Tebou vybrané oblasti.
  • Vytváření pozitivní image společnosti.
  • Vysoká úroveň zákaznických služeb.
  • Profesionální poradenství směrem k zákazníkům.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Zkušenosti s obchodní činností (tah na bránu).
  • Schopnost plánovat a organizovat vlastní práci.
  • Chuť k práci a zaměření na úspěch.
  • Aktivní řidič s vlastním vozem (průkaz sk. B).

Co vám můžeme nabídnout:

  • Atraktivní plat - vyplácení provizí 1x týdně.
  • Tvoje mzda u nás nemá strop.
  • Garance minimálně tří schůzek denně (po-pá)
  • odměny nad rámec platu (příspěvky na PHM, atd).
  • Stabilní zázemí férové společnosti.
  • Odborná technická a prodejní školení.
  • Rozvoj a možnost karierního růstu.
  • Pravidelné prodejní soutěže.

Typ úvazku:

  •  Práce na živnostenský list

Odměna:

  • 80 000 Kč až 150 000 Kč / měsíc
Chcete být součástí týmu?
Nástroje obchodního zástupce
Vyberte pracovní pozici
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Mějte přehled o nových vymoženostech ve světě fotovoltaiky

Mějte přehled o novinkách a slevách
Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů