Embedded developer/programátor C/C++

Co vás čeká:

  • Vývoj softwaru v jazyce C/C++
  • Testování hardwaru
  • Testování SW jako součást mechatronických modulů
  • Integrace komunikačních protokolů
  • Komunikace s výrobci technologií v energetice - není podmínkou

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání obor IT, informační technologie, elektrotechnika, kybernetika
  • Zkušenost s vývojem embedded zařízení výhodou - výhodou
  • Znalost procesorů STM32 a ESP32 - výhodou
  • Znalost IoT zařízení a komunikací - výhodou
  • Znalost Arduino a Raspberry Pi - výhodou
  • Vyhláška 50/1978 Sb, paragraf 6,7 a výše - výhodou
  • Základní technické dovednosti a zručnost - výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí rodinné a přátelské firmy
  • Velmi zajimavé platové ohodnocení a bonusy
  • Nástup IHNED
  • Možnost práce na HPP/IČ, plný úvazek
  • Možnost osobního růstu a rozvoje
  • Podílení se na realizaci vývojových projektů s významnými partnery
  • Po zapracování služební auto i k soukromým účelům
  • Notebook a mobilní telefon
  • Profesní růst a pravidelné vzdělávání – možnost navštěvovat vzdělávací kurzy, konference nebo veletrhy v rámci podporovaného vzdělávání
  • Možnost občasné práce z domova

Typ úvazku:

  •  Práce na plný úvazek

Odměna:

  • 50 000 Kč až 100 000 Kč / měsíc
Chcete být součástí týmu?

Pro podání žádosti o práci je nezbytné přiložit následující dokumenty:

  1. Životopis v příloze

  2. Krátký, výstižný průvodní dopis o tom, proč bychom Vás měli na danou pozici vybrat.
Vyberte pracovní pozici
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Mějte přehled o nových vymoženostech ve světě fotovoltaiky

Mějte přehled o novinkách a slevách
Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů