Vyvíjíme unikátní produkty a služby

Dlouhodobě se zabýváme vývojem SW a HW řešení pro průmysl. Podívejte se na některé z našich vývojových produktů, se kterými se můžete setkat ve vaší domácnosti, nebo v průmyslu.

  • Úvod
  • Čím jsme výjimeční?

ENERGETICKÝ REGULÁTOR PRO ÚSPORU ENERGIE

Vyvinuli jsme regulátor, který je schopen ušetřit spotřebu elektrické energie. Zároveň chrání síť před přepětím a dalšími nepříznivými vlivy v síti, které mohou poškodit zapojené zařízení.

Zajímá mě jak funguje

SMART IOT MODUL

Tento bezdrátový WiFi IoT modul pro automatizační řízení, byl vyvinut primárně pro řízení LED osvětlení, avšak při propojení se senzory je možná autonomní automatizace domácnosti, výrobního procesu a jiné automatizace. Pro modul je vytvořen Firmware, kde lze velmi snadno a přehledně provádět konfiguraci pomocí webového rozhraní.

Zajímá mě jak funguje

ODDĚLOVACÍ TRANSFORMÁTOR

Oddělovací a filtrační transformátor určený pro galvanické oddělení spotřebiče od zdroje. Tento transformátor se nejčastěji používá při testování a měření koncových spotřebičů na 230VAC/50Hz. Také je vhodný pro oddělení testovacích či měřících přístrojů v laboratořích jako jsou osciloskopy nebo generátory signálu.

Zajímá mě jak funguje

RIGBEED8

Vyvinuli jsme vlastní těžební Rig, jedinečná integrace softwaru a hardwaru pomáhá zvýšit zisky, minimalizovat prostoje zařízení, šetřit elektrickou energii a především snížit servisní lidské zdroje.

Zajímá mě jak funguje
20 let zkušeností v elektroprůmyslu
Jsme společnost s dvacetiletou tradicí v energetickém sektoru. Naše cesta začala s vizí proměnit způsob, jakým lidé využívají a spotřebovávají energii. Díky této vizí a neúnavné práci našeho špičkového týmu odborníků jsme vytvořili unikátní fotovoltaický carport, český výrobek, který redefinuje pojetí obnovitelné energie.

Jsme hrdí na to, že v naší práci spojujeme českou kvalitu s globálním myšlením. Naše výrobky, včetně našeho fotovoltaického carportu, jsou výsledkem českého inženýrství a to nám umožňuje zajistit jejich vysokou kvalitu a spolehlivost.

Díky našemu stabilnímu zázemí a pevným vztahům s našimi partnery jsme schopni vám nabídnout nejnovější a nejefektivnější řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Investujeme do vlastního výzkumu a vývoje, abychom zůstali na špici technologického pokroku a přinášeli vám produkty, které definují budoucnost energetiky.

Náš cíl je jednoduchý: poskytnout vám nejlepší možné služby a produkty, které přispějí k vaší energetické nezávislosti, úsporám a šetrnosti k životnímu prostředí. Vaše důvěra a spokojenost jsou pro nás největší motivací a potvrzením toho, že jdeme správnou cestou.

Jsme tedy nejen vaším partnerem na cestě k udržitelné budoucnosti, ale také předním vývojářem a výrobcem fotovoltaických carportů na českém trhu. Těšíme se na spolupráci s vámi a na to, že budeme společně tvořit udržitelnou budoucnost.

Poptejte realizaci fotovoltaiky ještě dnes (NEZÁVAZNĚ a ZDARMA)

Získejte naši unikátní CHYTROU FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU 4.0, která sama vydělává peníze i po západu slunce.

Jak to u nás probíhá?

  • Co nejdříve se spojíme a probereme Vaši spotřebu a rodinné potřeby.
  • Zašleme Vám nabídku a do 48 hodin ji zkonkretizujeme.
  • Při souhlasu s nabídkou domluvíme návštěvu našeho technologa.
  • Rozhodnete-li se pro nás, připravíme smlouvu na míru.
  • U nás platíte, až máte zboží doma!

Pro rychlé vyřízení vaší poptávky využijte náš kontaktní formulář.

Kontaktní a poptávkový formulář

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Mějte přehled o nových vymoženostech ve světě fotovoltaiky

Mějte přehled o novinkách a slevách
Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů